Pergoly a Přístřešky

Pergoly

Pergoly

Pergoly jsou nedílnou součástí naší výroby, představují praktický doplněk domu, které rozšiřují jeho užitný prostor a vytvoří zajímavou dominantu Vaší zahrady.

Na rozdíl od pergol zhotovených z dřeva, jsou ocelové pergoly při použití žárového zinkování bezúdržbové a jejich životnost není s ostatními variantami vůbec srovnatelná (bez nátěru nebo jiné údržby vydrží cca.80 let). Oproti tomu je běžnou zkušeností, že se venkovní dřevěné konstrukce začnou po pěti letech pomalu rozpadat, bohužel trh nenabízí v dostatečném množství kvalitně proschlé dřevo, které je podmínkou odolné konstrukce.

Také pořizovací náklady ocelové pergoly jsou příznivější, především díky časově nenáročné výrobě, snadné a rychlé montáži.

Pro zastřešení pergol používáme nejčastěji sklo. Jeho téměř neomezená životnost a snadná údržba spolu s možností různých barevných variací potisků z něj dělají ideální materiál.

Zastřešení s lepeným sklem

Přístřešky

Na pokládku skleněné střechy využíváme moderní způsob VHB lepení, jež vyniká rychlostí pokládky skel, přímým a rychlým spojením s ocelovou konstrukcí, perfektní těsností, nízkou cenou a celkovou nenápadností vůči jiným používaným řešením.

Levnější variantou zastřešení se používá komůrkový, trapézový nebo vlnitý polykarbonát.

Povrchové úpravy:

Pergoly ale i různé přístřešky, stání pro auta, zahradní domky nebo zastřešení vchodů a teras dle přání zákazníka osazujeme různou výplní:
- ocelové profily
- tahokov
- nerezová lanka (vhodné pro popínání rostlin)
- sklo
- marlon
- dřevo
- deskové materiály

Jako povrchovou úpravu pergol preferujeme především žárové zinkování, možností je ale i prášková barva (komaxit), šopování, barvy aplikované nátěrem atd.

Galerie

Fotografie hotových prací a výrobku.

Pergoly

Pergoly

Pergoly

Pergoly

Pergoly

Pergoly

Pergoly

Pergoly

Pergoly

Pergoly

Pergoly

Pergoly

Pergoly

Pergoly

Pergoly

Pergoly

Pergoly

Pergoly

Pergoly

Přístřešky

Přístřešky

Přístřešky

Přístřešky

Kontakt

Máte-li zájem o naše služby, navštivte nás.
A nebo zavolejte a my přijedem za Vámi.

TopKovo s.r.o.

Bukovany 31
257 41 Bukovany
Česko
IČO: 05679796
DIČ: CZ05679796

topkovo@topkovo.cz

Roman Salátek
- zaměření, projekt, cenový návrh
tel.: 736 537 085

Robert Johanes
- montáž
tel.: 604 552 839