3D modelování, návrhy, vizualizace

3D modelování, návrhy

Oproti ostatním konkurenčním společnostem působícím v kovovýrobě se lišíme v úsilí, které věnujeme prezentaci a cenové nabídce jakéhokoliv výrobku, který u nás poptáváte. Naší snahou je projít všechna potenciálně problémová místa, vysvětlit si navržené řešení na 3D modelu, které je i pro běžného zákazníka srozumitelné než pročítat technické zprávy a prohlížet výrobní výkresy. Není problém tyto 3D modely poslat elektronickou poštou v běžném pdf souboru a doma si to v klidu prohlédnout ze všech možných úhlů, řezů nebo zobrazení. Uvědomujeme si, že to vybočuje ze zajetých zvyklostí běžných firem, ale toto vše děláme proto, abychom předešli případným nedorozuměním, protože si uvědomujeme, že ne všichni naši zákazníci jsou odborníci v oboru a potřebují co nejsrozumitelnějším způsobem, který dnešní doba nabízí ujistit, že to co si objednali, také dostanou. Pro naši společnost to má tu výhodu, že můžeme velmi spolehlivě určit cenu za konkrétní variantu bez zbytečných rezerv a zároveň zákazník nemusí mít obavu o její navýšení v průběhu realizace.

3D modelování, návrhy

Zákazníci velmi oceňují parametrický modelář SolidWorks, který nám pomáhá nejen velmi rychle navrhnout řešení, ale i z realizovat případné požadavky na změny, to vše s perfektním zobrazením modelu v reálných barvách. Pro naši firmu je přínos v aktuální, přesné výrobní dokumentaci vygenerované ze 3D modelu s výpisem prvků. To vše pomáhá zefektivnit výrobu, minimalizovat chyby a především dodržet přesnost jednotlivých dílů. Z pohledu praxe je možná pro řadu zákazníků až nečekané hledisko, ale velmi důležitý aspekt 3D modelování v programu Solidworks kontrola sesazení jednotlivých dílů a dílců už v 3D prostoru softwaru. To nám dává důvěru, že jednotlivé díly, které se budou sesazovat až na stavbě budou přesně k sobě doléhat.

U takto mocného nástroje jako je Solidworks je limitujícím faktorem přesnost zaměření skutečného stavu na místě. Využili jsme schopnosti 3D modeláře načítat skenované 3D body prostoru na které můžeme velmi přesně napasovat navržené řešení.

3D zaměřování - totální stanice

Z tohoto důvodu jsme pořídili techniku pro 3D zaměřování (totální stanici a 3D disto). Všechny tyto kroky vedou k důrazu na neustálém zvyšování naší odbornosti a schopnosti obsluhovat tyto sofistikované nástroje. Vzhledem k velmi kladné odezvě našich zákazníků nás to motivuje neustále sledovat vývoj v oboru a adekvátně reagovat na tyto změny.

Galerie

Fotografie hotových prací a výrobku.

3D modelování

3D modelování

3D modelování

hala Topkovo

3D modelování

hala Topkovo
hala Topkovo

3D modelování

hala Topkovo
hala Topkovo

3D modelování

hala Topkovo

Kontakt

Máte-li zájem o naše služby, navštivte nás.
A nebo zavolejte a my přijedem za Vámi.

TopKovo s.r.o.

Bukovany 31
257 41 Bukovany
Česko
IČO: 05679796
DIČ: CZ05679796

topkovo@topkovo.cz

Roman Salátek
- zaměření, projekt, cenový návrh
tel.: 736 537 085

Robert Johanes
- montáž
tel.: 604 552 839